İADE KOŞULLARI

Sitemiz %100 elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi malların satışını yapmaktadır. Bu kapsamdaki ürünler yasal olarak iade kapsamına girmemektedir.

Sitemizden yanlışlıkla alınan ürünler satıcı beyanına istinaden iyi niyet kapsamında incelenecek ve site iyi niyete girip girmediğine karar verecektir. Söz konusu durumlarda alıcının yanlış alım yaptığını iletisim@dersnotunuz.com adresine email atarak beyan etmesi gerekir. Para iadesi hakkındaki karar alıcıya email yolu ile bildirilerek IBAN numarası ile kendisine para transferi yapılacaktır.

Arızalı/hasarlı/bozuk (ayıplı) ürünlere ilişkin iade koşulları

Açılamayan PDF dosyaları ve içi boş PDF dosyaları ayıplı mallar kapsamına girer ve  iletisim@dersnotunuz.com ‘a email ile bildirilmesi durumunda site yönetimi tarafından incelenme sonrasında karar hakkında kullanıcıya bilgi vererek, alıcının haklı bulunması durumunda sorunsuz olduğu test edilmiş ilgili not dosyası kendisine email ile gönderilir.

Söz konusu dosyanın sorunsuz bir kopyasının bulunamaması durumda alıcıya ücret iadesi yapılır.

TESLİMAT

Satın alınan ürünlerin teslimatları %100 online olarak kullanıcı hesabında erişilebilir halde tutulacaktır.  Söz konusu ürünlerin hesapta tutulma süresi 24 saat  olarak belirlenmiş olup,  bu süre içerisinde malın teslim alınması (indirme) gerekmektedir.